Гаряча
лінія
+38 (032) 295-36-36
+38 (096) 532-10-78
Веб-камери(відео прямої трансляції)

Новини галузі


22.12.2016
Передноворічний ажіотаж: обсяг реалізації м’яса та ковбас на «Шуварі» зростає щоденно!

На найбільшому в Західному регіоні гуртовому ринку «Шувар» перед новорічний ажіотаж набирає обертів. Оператори м’ясного, овочевого та рибного павільйонів щодня збільшують поставки та розширюють асортимент згідно з потребами гуртових та роздрібних  покупців. Так, за даними «Інфо-Шувар», цього тижня продаж свіжого м’яса та ковбасних виробів зросла майже на 10 % , досягти цього вдалось завдяки оптимальному співвідношенню ціни та кості продукції

«Ми очікували збільшення попиту тому ретельно підготувались. Зараз в м’ясному павільйоні ОРСП «Шувар»  представлено в середньому 1100 видів ковбас та 40 позицій  свіжого м’яса. Крім широкого асортиментна  наші продавці пропонують товар за дуже привабливими цінами та готові робити знижки постійним покупцям» – розповідає Назар Телюк, категорійний менеджер м’ясного павільйону.

Згідно моніторингу «Інфо-Шувар» сьогодні м'ясо свинини на ОРСП «Шувар» пропонується майже на 8-9% дешевше ніж в роздрібних мережах Львову. Ціни на яловичину та м'ясо птиці на «Шуварі» на  4-5% нижчі в порівнянні з цінами  в супермаркетах міста. 

Порівнянні цін на м'ясо на ОРСП «Шувар» та мережах Львова

Обсяги продукції на МТА