Гаряча
лінія
+38 (032) 295-36-36
+38 (096) 532-10-78
Веб-камери(відео прямої трансляції)

Новини компанії


03.01.2017
«Шувар» запрошує на найбільшу ялинкову ярмарку міста Львова!

До Нового року залишилось трохи більше тижня, тож настав час ретельно підійти до питання вибору невід”ємного атрибуту найчарівнішого свята року - новорічної ялинки. Де придбати найкрасивішу ялинку за найдоступнішою ціною у Львові та прикрасити її в улюбленому стилі? На це питання львів’ян, з радістю, готовий відповісти ОРСП «Шувар», найбільший гуртовий ринок в Західному регіоні України.
Саме на «Шуварі» з 19 грудня розпочато масштабний ялинковий ярмарок. Станом на сьогодні, на ринку продавці пропонують новорічні дерева на будь-який смак: ялинки, смереки, сосни з лісгоспів та розплідників Львівської, Івано-Франківської, Волинської областей. Кожен продавець має для продажу від 150 до 400 дерев. Покупцям на ринку «Шувар» надають можливість ретельно оглянути кожне дерево на предмет цілісності гілочок, та обрати ялинку відповідної висоти та густоти. Обрану ялинку продавці турботливо зв’язують та допомогають донести до авто.
Діапазон цін на новорічні дерева дуже широкий. Найбільшим попитом користуються ялинки до 2-х метрів, ціна на які варіюється від 50 грн до 150 грн. Двометрову смереку та сосну продавці оцінюють у 70 грн, а ялинку і ялицю – 150 грн.
Крім «ялинкового базару» на території ринку «Шувар» вже третій тиждень триває «Різдв”яний ярмарок». За інформацією учасників ярмарку, найбільшим попитом користуються в’язані ялиночки різної висоти за ціною від 50 грн до 130 грн, хвойні віночки за середньою ціною 50грн, дідухи – від 50грн, ялинки в горщиках святково прибрані – від 65 до 450грн.
Адміністрація ринку запрошує всіх львів”ян долучитись до створення новорічного настрою у власних родинах та місті!

Обсяги продукції на МТА