Гаряча
лінія
+38 (032) 295-36-36
+38 (096) 532-10-78
Веб-камери(відео прямої трансляції)

Засновник

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ПАРТНЕРИ, Я РАДИЙ ВІТАТИ ВАС НА СТОРІНКАХ НАШОГО САЙТУ! 

Федишин Роман Степанович  

     Той факт, що Ви відвідали наш сайт, свідчить про Ваш інтерес до компанії "Шувар", яка відрізняється тривалими традиціями ведення прозорого та ефективного бізнесу з урахуванням національних традицій і цінностей українського народу.

     Діяльність нашого підприємства почалася в 1991 році з відкриттям магазину роздрібної торгівлі , а сьогодні - це потужне багатовекторне підприємство. Одними з головних напрямків нашої діяльності є інвестування у важливі об'єкти нерухомості соціального значення , пріоритетним серед яких Ринок сільськогосподарської продукції " " Шувар "," як невід'ємна складова інфраструктури аграрного ринку країни в цілому. З початку заснування "Шувар " зазначається інноваційністю та сміливістю комерційних рішень , одним з яких і стало втілення унікальної ідеї створення РСП .       

     На сьогодні - це перший в Україні багатофункціональний комплекс в основу якого закладена унікальна концепція. Цей комплекс поєднує в собі складські, виробничі, торговельні й офісні приміщення і є місцем зосередження оптових операторів аграрного сектора, представників державних та неурядових організацій України, комерційних представництв іноземних держав з одного боку, і широкого представництва їх цільових клієнтів з іншого.

         Кредо мого життя - думати стратегічно, працювати наполегливо і пам'ятати про тих, заради кого працюю. Такий підхід підтримує і команда "Шувару". Ми працюємо разом - працюємо для Вас!   
  
 

 

Засновник групи  компаній "Шувар"

Роман Федишин