Гаряча
лінія
+38 (032) 295-36-36
+38 (096) 532-10-78
Веб-камери(відео прямої трансляції)

Персонал

     Найбільшим досягненням і гордістю Компанії є досвідчена команда професіоналів - однодумців. «Професійність і відповідальність» - головні цінності та критерії оцінки роботи як усього колективу в цілому, так і окремого працівника. Атмосфера партнерства та взаємодопомоги, демократичні принципи управління разом з вихованням особистої відповідальності працівників, дозволяють виконувати найскладніші завдання і впроваджувати найсміливіші проекти бізнесу.
       Оптовий ринок «Шувар» є лідером галузі з впровадження в управлінську та операційну діяльність найкращих світових стандартів і практик. У Компанії розроблені і застосовані корпоративні стандарти і положення, які засвідчують повагу і довіру до своїх працівників. Високий темп розвитку зумовлює постійне вдосконалення організаційної структури і впровадження стандартизованих процедур в операційній діяльності. У Компанії успішно діє система відбору та підготовки кваліфікованих кадрів, визначено критерії ефективності роботи посадових осіб та сформовано вимоги до персоналу.
   Оригінальна система інтегрованої оцінки роботи підрозділів тісно пов'язана з системою матеріального заохочення та стимулювання працівників. Це дозволяє максимально прозоро і чесно підходити до поділу повноважень і визначенню відповідальності персоналу, сприяє професійному зростанню людей і піднімає ступінь довіри робітників до Компанії.
       Щорічно збільшуються інвестиції Компанії на навчання і розвиток персоналу. Поруч із залученням зовнішніх фахівців, великі сили укладаються в підготовку власних тренерів та створення Навчального центру для підготовки та підвищення кваліфікації працівників. З 2009 року успішно діє корпоративна школа вивчення іноземних мов для персоналу Компанії.
Врахувавши головні цінності та стратегію розвитку, на ринку впроваджені нові стандарти в обслуговуванні клієнтів. Вони мають на меті підняття рівня послуг до світових стандартів та вимог.