Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

проект #смачнонашуварі

Запрошуємо Вас 2 червня о 13.00 на майстер-клас по приготуванню страв з риби, який пройде у терміналі «Риба та морепродукти». Його проведе Сеник Василь, шеф-кухар «Овочева Антресоль». На учасників чекатимуть подарунки та смачна кава.

Про нас

«Шувар» – перший в Україні і наймасштабніший в Західному регіоні оптовий ринок сільськогосподарської продукції. Ми - українська компанія покликана часом створити цивілізований ринок свіжої сільськогосподарської продукції. Ми робимо заможними сільгоспвиробників, а кінцеві споживачі отримують якісну, безпечну, доступну за ціною сільськогосподарську продукцію!

Інфо шувар

Перший комплексний інформаційний сервіс для професіоналів аграрного бізнесу, створений на території України

про нас

Святковий Великодній ярмарок на Шуварі розпочався 13 березня та триватиме до 16 квітня. Серед товарів представлено: великодні сувеніри, традиційні вироби з лози, лляні речі, вишиванки.

наші новини

Переглянути всі

аналітичний центр

товарні групи

проекти на шуварі

Галичагропак

Підприємство ТОВ «Галичагропак» спеціалізується на реалізації продукції українських виробників шляхом переробки, а саме сортування, калібрування, фасування, сушіння та чистки овочів/фруктів.

Детальніше

Інтернет-ринок

Інтернет-ринок «Шувар» - забезпечує доставку свіжої, якісної та домашньої продукції тим клієнтам, які цінують свій час.

Детальніше

Дідо

правдива їжа, вирощена на "!Фермі" Холдингу емоцій "!FEST" або виготовлена на господарствах наших партнерів під пильним наглядом Діда.

Детальніше

Океаніка

магазин риби та морепродуктів в терміналі «Риба та морепродукти» з великим вибором свіжої, охолодженої та замороженої риби та морепродуктів від найкращих постачальників та риболовів.

Детальніше

SHO. Taste Ukraine

Компанія «SHO. Taste Ukraine» здійснює експортну діяльність з 2015 р. Офіс та логістично-складські потужності розташовані на найбільшому в Східній Європі оптовому ринку «Bronisze» біля м. Варшава (Польща).

Детальніше

Буфер

Проект «Буфер» - це унікальний для України майданчик, який допомагає організувати та підтримати зручну, оперативну та ефективну співпрацю між операторами, що присутні на ринку, та виробниками.

Детальніше
Переглянути всі

наші події

Переглянути всі

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись