Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

риба на шуварі

Запрошуємо Вас 28-29 квітня відвідати ряд заходів присвячених реорганізації у терміналі «Риба та морепродукти». На Вас чекатиме оновлений асортимент риби та морепродуктів, нові стандарти роботи терміналу, цікаві презентації, дегустації, акції та майстер-класи.

Закупи на шуварі

Ми піклуємося про наших клієнтів, а також про те, щоб ви не тільки заїжали на ринок зі знижкою, але й використовували автоматичний в’їзд, отримували бонуси та особисті знижки.


ДЕТАЛЬНІШЕ

про нас

Святковий Великодній ярмарок на Шуварі розпочався 13 березня та триватиме до 16 квітня. Серед товарів представлено: великодні сувеніри, традиційні вироби з лози, лляні речі, вишиванки.

наші новини

Переглянути всі

аналітичний центр

товарні групи

проекти на шуварі

Галичагропак

Підприємство ТОВ «Галичагропак» спеціалізується на реалізації продукції українських виробників шляхом переробки, а саме сортування, калібрування, фасування, сушіння та чистки овочів/фруктів.

Детальніше

Інтернет-ринок

Інтернет-ринок «Шувар» - забезпечує доставку свіжої, якісної та домашньої продукції тим клієнтам, які цінують свій час.

Детальніше

Дідо

правдива їжа, вирощена на "!Фермі" Холдингу емоцій "!FEST" або виготовлена на господарствах наших партнерів під пильним наглядом Діда.

Детальніше

Океаніка

магазин риби та морепродуктів в терміналі «Риба та морепродукти» з великим вибором свіжої, охолодженої та замороженої риби та морепродуктів від найкращих постачальників та риболовів.

Детальніше

SHO. Taste Ukraine

Компанія «SHO. Taste Ukraine» здійснює експортну діяльність з 2015 р. Офіс та логістично-складські потужності розташовані на найбільшому в Східній Європі оптовому ринку «Bronisze» біля м. Варшава (Польща).

Детальніше

Буфер

Проект «Буфер» - це унікальний для України майданчик, який допомагає організувати та підтримати зручну, оперативну та ефективну співпрацю між операторами, що присутні на ринку, та виробниками.

Детальніше
Переглянути всі

наші події

Переглянути всі

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись