Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Про нас

«Шувар» – перший в Україні і наймасштабніший в Західному регіоні оптовий ринок сільськогосподарської продукції. Ми - українська компанія покликана часом створити цивілізований ринок свіжої сільськогосподарської продукції. Ми робимо заможними сільгоспвиробників, а кінцеві споживачі отримують якісну, безпечну, доступну за ціною сільськогосподарську продукцію!

Інфо шувар

Перший комплексний інформаційний сервіс для професіоналів аграрного бізнесу, створений на території України

Кеш Бек 5%

Маємо гарну новину для клієнтів, які заїжають на закупівлю на оптовий ринок «Шувар». Вводимо - КЕШ БЕК 5% ТІЛЬКИ власникам картки лояльності #ЗакупиНаШуварі. Деталі можна дізнатися за телефоном 096 532 10 78

Новий HoReCa Center

HoReCa Center - це новозбудований мультибрендовий центр торгівлі кондитерськими і бакалійними виробами на ОРСП «Шувар», площею в 2 тис. кв.м., який складається з двох галерей. На одній території ми об’єднали 25 найкращих підприємців з цікавим асортиментом кондитерських та бакалійних товарів українського та іноземного походження.

про нас

TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT

шувар у  2019 році

заїхало на закупівлю

771.158

тисяч автомобілів

продано

297.115

тисяч тонн продукції

заїхало на торгівлю

78.53

тисяч автомобілів

наші новини

Переглянути всі

аналітичний центр

товарні групи

проекти на шуварі

Смачно На Шуварі

Проект #СмачноНаШуварі - це серія майстер-класів від відомих шеф-кухарів Львова.

Детальніше

Навігатор По Шувару

Проект #НавігаторПоШувару

Детальніше

Галичагропак

Підприємство ТОВ «Галичагропак» спеціалізується на реалізації продукції українських виробників шляхом переробки, а саме сортування, калібрування, фасування, сушіння та чистки овочів/фруктів.

Детальніше

Інтернет-ринок

Інтернет-ринок «Шувар» - забезпечує доставку свіжої, якісної та домашньої продукції тим клієнтам, які цінують свій час.

Детальніше

Дідо

правдива їжа, вирощена на "!Фермі" Холдингу емоцій "!FEST" або виготовлена на господарствах наших партнерів під пильним наглядом Діда.

Детальніше

Буфер

Проект «Буфер» - це унікальний для України майданчик, який допомагає організувати та підтримати зручну, оперативну та ефективну співпрацю між операторами, що присутні на ринку, та виробниками.

Детальніше
Переглянути всі

наші події

Переглянути всі

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись