Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Конференція "Успіхи та проблеми виробників нішевих культур та крафтових продуктів"

Сьогодні на ОРСП "Шувар" відбулась конференція "Успіхи та проблеми виробників нішевих культур та крафтових продуктів". У події взяли участь близько 50 учасників, серед яких були виробники нішевих культур та крафтових продуктів, представники торгівельних мереж, представники влади та науковці.

Зокрема, захід відвідала Юлія Шопська, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації. Також серед спікерів були: Георгій Черевко - зав.кафедрою ЛНАУ УААН. д.е.н, Ганна Антонюк - національний експерт з географічних зазначень продуктів харчування на Заході України, Юрій Мацерук та Михайло Гузаревич, співзасновники підприємства “Шкварка”, Андрій Карвацький, керівник ТОВ”Еко-Газда”, ліцензіат ТМ ”Смак Українських Карпат”, Микола Карачевський, керівник проекту ”ДІДО”, Іван Гілецький, керівник проекту та програм розвитку ТЗОВ РСП “Шувар”.

Доповіді спікерів були надзвичайно актуальними та висвітлювали важливі теми для усіх, хто займається або планує працювати із локальним виробництвом продуктів.

Дякуємо усім за участь!

інші події

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись

РЕЄСТРАЦІЯ