Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

EuroAGRO 2017

Дата: 28- 30 листопада 2017 р.
Місце проведення: Львів, вул. Щирецька, 36, Південний-ЕКСПО

Вже вдруге на Львівщині з 28-30 листопада відбудеться міжнародна агропромислова виставка EuroAGRO 2017. Вона є яскравим прикладом співпраці Польщі та України в агропромисловому секторі. Серед цьогорічних учасників є Ринок “Шувар”, він також брав участь у виставці минулого року.

Цей захід зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем: агротехніка, тепличне господарств, вирощування органічної продукції, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, городництво, тваринництво, птахівництво, біогазове обладнання, IT-технології в управлінні АПК.

У рамках виставки буде можливість отримати приклади успішного досвіду колег із інших європейських країн, взяти участь у дискусійних майданчиках і обговорити актуальні проблеми в сільському господарстві. Також можна буде визначити шляхи виходу продукції українських виробників на європейський ринок і заключити договори на міжнародну співпрацю.

Міжнародна агропромислова виставка EuroAGRO 2017 відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту агропромислового розвитку, у тісній співпраці з бізнес партнером ТОВ РСП «Шувар» та іншими численними профільними організаціями.

За підсумками минулорічного заходу можемо стверджувати, що українсько-польська аграрна подія EUROAGRO виступає платформою знань та інновацій, які сьогодні може впровадити аграрний сектор.

Отож і Ви приєднуйтеся та використайте свій шанс отримати нові замовлення, знайти цікаві контакти, налагодити співпрацю з іноземними представниками аграрного ринку та обмінятися досвідом.

Бажаєте стати учасником або відвідувачем виставки? Заповнюйте анкету: https://goo.gl/u12DgJ

За детальною інформацією звертайтесь: (032) 297-06- 28 / 0676758318 / expo1@galexpo.lviv.uaЗапрошуємо всіх охочих до участі та співпраці! 

інші події

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись