Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Фестиваль Кращий господар

21 вересня 2017 р. на ринку «Шувар» у м. Львів  вул. Хуторівка, 4-Б  за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбудеться Фестиваль «Кращий господар Львівщини 2017».

 Виробництво сільськогосподарської продукції, в секторі селянських господарств має соціальну спрямованість – це сфера отримання доходів сільськими жителями, з одного боку, і за рахунок даного сектору держава досягає певного рівня продовольчої безпеки, з іншого боку.

 Враховуючи те, що особисті селянські господарства є найчисельнішими представниками сімейного типу в аграрному секторі економіки, та і фактично працюють, як сімейні фермерські господарства, необхідно створити правові, економічні і соціальні умови їх трансформації з набуттям статусу юридичної, фізичної особи-підприємця-виробника сільськогосподарської продукції, їх повноцінної участі в аграрному ринку, стимулювання створення на їх основі кооперативних утворень, об’єднань, асоціацій, посилення соціального захисту. Саме тому, як продовження стратегічної програми розвитку та підтримки таких господарств, прискорення трансформації особистих селянських господарств у сімейні фермерські товарного напрямку, проводиться Фестиваль.

 У програмі фестивалю визначатиметься кращий господар Львівщини серед фермерських і серед селянських господарств, планується проведення різноманітних конкурсів (поросячі перегони, зважування  птиці на око, доїння кіз, спортивні естафети та інші конкурси),  виступи творчих колективів, розваги тощо. Можна буде посмакувати улюбленими стравами та напоями, які виготовлені з українських продуктів.

 В межах Фестивалю діятиме ярмарок, де можна буде придбати якісну продукцію і тим самим підтримати українського виробника цікавих товарів. В асортименті ярмарку — фермерські сири та молочні продукти; домашні ковбаси, паштети, копченості; українські устриці, хліб і випічка; різноманітні соуси, конфітюри та джеми; шоколад, мед, десерти і солодощі, крафтове пиво та багато іншого.

 Серед учасників ярмарку: фермери магазину «Дідо», сири від «Щасливої родини», борошно від «Батьківського млина», паштети та копченості від ФГ «Соломея», смаколики від «З Гарбузового раю», копченості від «Своїм», українські устриці від «Устриці Скіфії», пиво «Burgomistr», хлібобулочні вироби від «Братванка» та «Зерновита»,

 Смачні страви з українських продуктів готуватиме «Barkas Bar» та учасники «Львівського кулінарного клубу». А ще у прямому ефірі львівське телебачення  буде висвітлювати  емоції, які вируватимуть на Фестивалі.

 Відкриття Фестивалю  - о 11.00.

Долучайтеся до події у Фейсбуці, щоб слідкувати за оновленнями: https://goo.gl/gDY8Qn

інші події

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись