Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Навігатор По Шувару

Розуміючи свою відповідальність за майбутнє покоління  ми створили для учнів львівських шкіл проект #НавігаторПоШувару

#НавігаторПоШувару – це соціальний проект для школярів, який має на меті покращити життєві навички, усвідомлення ставлення учнів до власного здоров’я, покращення  обізнаності щодо збереження корисних компонентів у продуктах харчування, використання наукових відомостей щодо збереження цінних складових у їжі для здоров’я і безпеки, усвідомлення переваг та загроз від використання неякісних харчових  продуктів, критичного оцінювання способів приготування страв, а також для підвищення рівня соціалізації учнівської молоді.

Для дітей ми проведемо ряд кулінарних майстер-класів, цікавих лекцій від відомих особистостей Львова, квест та ряд інших заходів.

Також, висловлюємо подяку Навчально–методичному центру освіти м. Львова за допомогу в організації та реалізації цього проекту.

Слідкуйте за анонсами по проведених заходів на сайті та у Facebook.

 Проект ми вирішили розпочати з найцікавішого!

Тож запрошуємо школярів  2 лютого (15.00) на ворк-шоп від компанії «Одісей» в терміналі «Риба та морепродукти». 

Нагадуємо що вхід вільний!

Тепер про компанію «Одісей»! Ця компанія є прямим імпортером екзотичної охолодженої і живої риби, устриць, морепродуктів з Франції, Нідерландів, США, Молдови. Більше про компанію можна дізнатися тут: http://odisey.com.ua/   та у Facebook: https://www.facebook.com/odiseycompany/

 Всі школярі мріють стати блогерами! Тому знайомтесь – львівський блогер Аня Павлів або annpavliv в Instagram. Число її під підписників налічує більше 20 тис. осіб. Також, Аня веде свою сторінку у Facebook - https://www.facebook.com/annpavliv

інші події

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись