Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

НавігаторПоШувару #2

Проект #НавігаторПоШувару набирає обертів! Нагадаємо що 2 лютого школярі відвідали ворк-шоп від компанії «Одісей» в терміналі «Риба та морепродукти» та прослухали лекцію від львівського блогера Ані Павлів.

            З радістю хочемо запросити на нашу другу зустріч. На численні побажання школярів ми вирішили продовжити наш проект з нашими партнером магазином «Дідо», що на Шуварі.

Уже 2 березня о 15.00 ми запрошуємо на до нас в магазин «Дідо». На школярів чекає пізнавальна екскурсія у магазині, діти познайомляться з роботою власного молочного цеху по виробництві молочної продукції, дізнаються про витримані сири, ознайомляться з технологією виробництва  в’ялених ковбас. На дітей чекає дегустація.

Запрошуємо школярів та їх батьків.

Нагадуємо, #НавігаторПоШувару – це соціальний проект для школярів, який має на меті покращити життєві навички, усвідомлення ставлення учнів до власного здоров’я, покращення  обізнаності щодо збереження корисних компонентів у продуктах харчування, використання наукових відомостей щодо збереження цінних складових у їжі для здоров’я і безпеки, усвідомлення переваг та загроз від використання неякісних харчових  продуктів, критичного оцінювання способів приготування страв, а також для підвищення рівня соціалізації учнівської молоді.

Також, висловлюємо подяку Навчально–методичному центру освіти м. Львова за допомогу в організації та реалізації цього проекту.

Долучайтесь до події у Facebook: https://goo.gl/HZq3ZN

інші події

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись