Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

У 2018 врожай груші в ЄС зросте на 4% - WAPA

Новини галузі

Прогнозований загальний врожай груші в ЄС у 2018 році зросте на 4% та складе 2,33 млн. тонн, - про це повідомили експерти Всесвітньої асоціації виробників яблук і груш WAPA на щорічній конференції Prognosfruit.

Згідно даних фахівців, цьогорічний врожай груші в ЄС стане також на 3% вищим за середній показник у розрізі останніх трьох років.

Найбільший виробник груші в ЄС — Італія, згідно прогнозів, збере в цьому році врожай в обсязі 741 тис. тонн/

З точки зору сортів, прогнозований врожай груші сорту Конференція у 2018 році складе 953 тис. тонн і стане на 9% більшим, у порівнянні із минулим роком. По сорту Дуєн ду Коміс очікується майже на третину вищий врожай загальним обсягом 74 тис. тонн. Врожай груші абат фетель, за прогнозами WAPA залишиться приблизно на рівні 2017 року та складе 333 тис. тонн.

Проте експерти наголошують, що через спеку та затяжну цьогорічну посуху у Нідерландах та Бельгії, остаточні показники врожаю сорту Конференція можуть бути нижчими. Нагадаємо що частка цих двох країн у загальному виробництві сорту Конференція в ЄС становить 65%.

Ціни на плодоовочеву продукцію на ринку України, Польщі та Іспанії щоденно оновлюються на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Виробництво груші в ЄС

wapa2

 

freshplaza.com


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись