Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Придбайте анчоуси сухої заморозки

Новини компанії

У терміналі “Риба та морепродукти” є широкий вибір якісної продукції. Кожен товар сертифікований, тому можна не перейматися за якість і безпечність. Одна з новинок - це анчоуси, вони мають багато корисних вітамінів і мінералів. У свіжому вигляді їх краще використовувати відразу, адже в період зберігання риба втрачає свої корисні та смакові якості. Максимальний час зберігання в холодильнику - 4 дні. Якщо анчоуси заморозити, то час збільшується до 90 днів. Запитуйте в магазинах терміналу!

Павло Пилипчук: “У нас широкий асортимент, десь близько 80 позицій. Маємо різноманітні морепродукти: є кілька видів лангустів, 4 види мідій (великі й малі, в ракушках і напівракушках) і рапанів, понад 10 видів креветок зі всього світу на будь-який смак. Для збереження більшості продукції використовується суха заморозка. Є хорватська сардина, анчоуси сухої заморозки. Зараз добре готувати на багатті стейки масляної, зубатки, тунця, лосося, червоного окуня тощо.”

Завітайте до магазину №29, щоб придбати морепродукти, анчоуси та інші види риби! Чекаємо Вас на #ЗакупиНаШуварі у терміналі “Риба та морепродукти”!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись