Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Тепер фреші на "Шуварі" доступні протягом усього року

Новини компанії

Ринок “Шувар” пишається своїми підприємцями: і тими, хто працює давно, і тими, хто лише розпочинає свою справу. Всі вони ініціативні, цікаві та клієнтоорієнтовані. Наприклад, нещодавно пані Оксана запропонувала нову продукцію та послуги для клієнтів ринку “Шувар”:

“На ринку до цього було сезонне виробництво соку зі свіжих фруктів — фреш-бари. Ми вирішили розширити пропозицію та запропонувати фреші протягом усього року, а також пастеризовані соки. Наші друзі сказали, що такого ще немає на ринку “Шувар” і порадили звернутися до Романа Степановича Федишина. Приємно, що він зацікавлений у нових проектах. Ми дуже раді, що керівництво ринку “Шувар” підтримало нашу ідею та надало приміщення.

Серед фрешів пропонуємо банановий, яблучний, апельсиновий, мандариновий, ананасовий, лимонний, грейпфрутовий, виноградний, морквяний, буряковий та інші. Також у нас є пастеризований яблучний сік, який має довгий термін зберігання.  Клієнти можуть принести власні фрукти та овочі — і ми зробимо з їхньої продукції натуральні свіжі соки. Можемо їх пастеризувати та упакувати у сучасні бокси (пакети з краником) і пляшки.

Нам хочеться, щоб люди могли оздоровлювати свій організм вітамінами протягом усього року. Для цього з радістю запропонуємо наші соки.”

Завітайте у крите приміщення в 4-му ряду на майданчику ринку “Шувар”, щоб придбати фреші чи пастеризовані соки! Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись