Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Чому купувати м'ясо на ринку “Шувар” — безпечно?

Новини компанії

Продукція на оптовому ринку “Шувар” не лише смачна та якісна, але й безпечна.  М'ясо та інші продукти промислового виготовлення пройшли ветеринарно-санітарну експертизу на забійних та м'ясопереробних підприємствах та клеймовані лікарем ветеринарної медицини. На ринку така продукція підлягає ветеринарно-санітарному контролю: перевірці відповідності супровідних документів, умов транспортування,  органолептичній оцінці, а за необхідності — і лабораторному дослідженню. Наприклад, визначення рН м'яса (на фото) дозволяє встановити, чи воно свіже і чи отримане від здорових тварин.

Наталія Васерук, завідувач лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи №22 на ринку “Шувар”: “Згідно ЗУ про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів документом, який повинен супроводжувати вантажі, є ТТН (ст. 37, п. 7). Продукція промислового походження також повинна мати супровідні документи, що засвідчують якість продукції, за яку відповідає виробник."

Продавець має право розпочинати торгівлю продукцією лише після того, як вона пройде ветеринарно-санітарну експертизу в державній лабораторії (на території оптового ринку). Таким чином можна отримати експертний висновок про якість товару. Недоброякісна продукція до продажу не допускається.

Купувати на ринку “Шувар” — безпечно. Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись