Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Андрій Валовий розповів про проект “Гастрономічний Pro100 HUB”

Новини компанії

Андрій Валовий, директор із розвитку та міжнародної співпраці асоціації кулінарів "Західна Шеф Група", засновник гастрономічного проекту “13 шефів” і гастрономічного майданчику PRO100 HUB:

“Проект “Гастрономічний Pro100 HUB” створений спільно з ринком “Шувар” для того, щоб розвивати сегмент HoReCa. На меті — популяризувати такі професії як кухар, бармен, офіціант - професії гостинності, адже сьогодні є нестача кадрів. Також — привернути увагу до різної продукції (зокрема, тої, яку пропонують підприємці ринку “Шувар”). Важливо донести представникам HoReCa інформацію про особливості та специфіку того чи іншого продукту.

“Гастрономічний Pro100 HUB” — це чудовий майданчик, де можна проводити дискусії та обговорення з представниками HoReCa та виробниками сільськогосподарської продукції. Це дуже важливо, щоб між ними був продуктивний діалог.

AAA_8034

Концепція проекту “Гастрономічний Pro100 HUB” також передбачає навчання. Там будуть проходити майстер-класи як для професіоналів, так і для гастропоціновувачів. Є запити на те, щоб проводити такі заходи, тому ми й вирішили створити цей майданчик. Звичайно, дуже багато людей хочуть навчитися добре готувати. Тепер це можна зробити у Pro100 HUB. У майбутньому в рамках проекту ми хочемо створити стипендію для дітей, які навчаються у закладах профтехосвіти, та надавати їм можливість пройти професійні курси.

Відкриття Pro100 HUB відбувалося у 2 етапи. Перший — присвячений відкриттю HoReCa Center, де ми приготували вечерю для нетворкінгу. Також ми підготували презентацію спільної роботи для підприємців. Другий етап був для представників сегменту HoReCa. Спочатку підприємці HoReCa Center розказали про свою продукцію, а потім ми презентували власне Pro100 HUB.”


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись