Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Якісна молочна продукція за вигідною ціною у магазині №13

Новини компанії

Ринок "Шувар" регулярно відвідує безліч клієнтів не лише зі Львова, але й інших міст. "Шувар" — найкращий вибір для тих споживачів, хто хоче придбати якісну та безпечну продукцію за вигідною ціною як гуртом, так і в роздріб. Це можливо тому, що ринок "Шувар" — це територія співпраці та партнерства, і наші герої  це підприємці. Саме завдяки ним клієнти лишаються задоволеними. Наші підприємці щодня вдосконалюють асортимент і не збираються зупинятися.

Пан Роман, працівник магазину №13 “Молочні дари” (термінал “Ковбаси та копченості”): “У нашому магазині є молочна продукція як українських, так і іноземних брендів. Працюємо з польськими брендами сирів, наприклад, Mlekovita, Ser, SerenadaЦе потужні виробники. Ми  офіційний дистриб’ютор цих сирів, тобто офіційно їх розмитнюємо. В нашому магазину надзвичайно широкий асортимент: тверді сири, фета, плавлені, тостові.

У нас є товари Житомирського маслосирзаводу. Нещодавно він розробив нову фасовку  400-грамову та 200-грамову пачки, до цього була лише кілограмова. Також маємо масло “Головодське”, “Баштанка”, “Славія” та багато інших.

Є такі недобросовісні виробники, які намагаються зафасувати фальсифікат. Вони вводять в оману споживачів, які часто споживають молочні продукти. Тому буває, що на пачці написано “масло”, а насправді всередині  спред. Звісно, такої продукції в нас немає, ми за цим слідкуємо. І виходить, що насправді пачка спреду коштує 12 грн, а під виглядом масла його продають за 24 грн  тобто вдвічі дорожче. Відрізнити можна! Масло має присмак пряженого молока, воно не повинно дуже швидко танути. Якщо продукт тане швидко та не має твердості, то це спред, там дуже малий відсоток молочного жиру. Пачка хорошого масла має коштувати мінімум 28-30 грн гуртом, у роздріб  35-40 грн.”

Завітайте до магазину №13 “Молочні дари” (термінал “Ковбаси та копченості”). Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись