Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Україна нарощує експорт часнику в ЄС та Грузію

Новини галузі

За перші 9 місяців 2018 року експорт часнику із України виріс в 2,5 рази по відношенню до того ж періоду попереднього року, - повідомляє портал east-fruit.

Кількість фермерів, розчарованих у вирощуванні часнику в Україні, стрімко зростає, тому що на  практиці вирощувати якісний часник виявилося не так просто, як було презентовано на конференціях. Однак, внаслідок того, що тема привернула багато уваги, виробництво часнику в країні та також його експорт зростає.

Зокрема, за перші девять місяців 2018 року, за оцінками аналітиків EastFruit, експорт часнику з України виріс в 2,5 рази по відношенню до аналогічного періоду попереднього року. І, хоча,обсяг експорту залишається відносно невеликим - всього 450 тонн за 10 місяців, це практично єдиний сегмент овочевого експорту, який взагалі зростає.

Для порівняння, найбільший експортер часнику в світі -  Китай, відвантажує щорічно на експорт 1,7 млн. тонн цих продуктів. Найбільший європейський експортер Іспанія щорічно експортує 165 тис. тонн свіжого часнику.

Найбільшим покупцем часнику з України є Латвія, на яку припадає майже 40% експорту в 2018 році. Далі йдуть: Польща, Естонія та Грузія.

Естонія та Грузія є новими ринками продажу - до 2018 року вони практично не купували наш часник. Ще одним новим ринком збуту  стала Австрія, закупивши першу партію продукції в 2018 році.

Таким чином, на Євросоюз пришлось 85% всього експорту українського часнику.

Близько 11% українського часнику було експортовано в Грузію, 3% - в Білорусь та ще близько 1% - у Канаду.

east-fruit.com


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись