Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Ринок Азії, Північної Африки та В'єтнаму може стати одним із найперспективніших для польського яблука

Новини галузі

Ринок Азії, Північної Африки та В'єтнаму може стати одним із найперспективніших ринків збуту для польського яблука. У цьому переконаний Станіслав Чачула - представник групи виробників Refal із міста Сандомир, - пише портал sadyogrody.pl.

За словами експерта, вихід із продукцією на зовнішній ринок, насамперед, означає добре продуману стратегію та чималі зусилля, витрачені на його дослідження.

Польща є одним із найбільших виробників яблука у світі. Сьогодні наше виробництво значно перевищує внутрішні потреби, тому, пошук нових ринків збуту є життєво необхідним завданням. Успішно показати себе на зовнішніх ринках, а, особливо, на таких вимогливих, як ринки Азії, означає докласти чималих зусиль. Більше того, через зростання виробництва у таких країнах, як Молдова та Україна, сьогодні конкуренція на ринку яблука посилюється”, - розповідає пан Чачула.

Станіслав Чачула, також зазначив, що сьогодні на зовнішньому ринку все більш популярними стають однотонні сорти яблука.

Смаки споживачів через певний час можуть змінюватися, але сьогодні однотонне яблуко гарної якості однозначно буде мати попит та достойну ціну.

Також, не варто забувати про такі добре знані сорти, як Чемпіон та Айдред, які займають вагому частку у виробництві. Ці сорти яблука, завдяки своїм унікальним смаковим якостям та хрусткій скоринці, , постійно користуються інтересом європейських споживачів”, - підкреслює фахівець.

Нагадаємо, інформація про щоденне оновлення цін на всі популярні сорти яблука на вітчизняному ринку, а також на ринку Польщі та Іспанії доступна усім зареєстрованим користувачам на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Телеграмі та отримуєте щоденно найцікавіші новини із плодоовочевого ринку Європи.

sadyogrody.pl


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись