Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Ви вже подбали про святковий декор?

Новини компанії

Наші підприємці – це справжні знавці своєї справи. Вони піклуються про те, щоб задовольнити своїх клієнтів і постійно розширюють асортимент. Пані Галина продає товари для декору в магазині №29 “Гармонія” у квітковому ряду:

“У нашому асортименті є переважно квіти, які використовуються для весільного декору. Маємо дуже багато гарних коробок, вони різні за виглядом, розміром і призначенням: під декори, квіткові композиції, цукерки тощо. Ціни на них дуже вигідні. Для своїх клієнтів маємо вигідні пропозиції: якщо купуєте на суму 300+ грн, то вся продукція йде за оптовою ціною.

2208-banner-t_news

У нас великий асортимент рамок для фотоколажів. Останнім часом ми робимо акцент на весільній атрибутиці. У нас з’явилися підсвічники та вази, є також новинка — великі декоративні лампи. Продаємо дуже якісні кошики з Польщі. Крім весільної атрибутики, маємо цвинтарну: свічки та лампадки.

8

До новорічних свят є великий асортимент галузочок, квітів, пластикових і скляних іграшок. Раніше було багато м’яких суто новорічних іграшок, але зараз майже нічого не лишилося — все розпродали. Нині популярні тайські кульки, ми слідкуємо за трендами, тому цей товар тепер є в нашому магазині. Маємо великий вибір: і пластикові з ниткою, і паперові — орігамі. Заходьте!”

На ринку "Шувар" якісна та безпечна продукція. Завітайте до магазину №29 "Гармонія" у квітковому ряду! Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись