Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Триває соціальний проект для школярів #НавігаторПоШувару

Новини компанії

Триває соціальний проект для школярів #НавігаторПоШувару спільно з Навчально–методичним центром освіти Львова. Нещодавно відбулася чергова зустріч зі школярами львівських шкіл. Завдяки проекту учні здобувають корисні навички та формують усвідомлене ставлення до власного здоров’я.

Цього разу учні дізналися про користь морепродуктів, а також про те, як вдало поєднувати інгредієнти. Діти змогли не лише навчитися особливостям приготування, а й продегустувати готові страви. Дякуємо Pro100 HUB, Навчально-методичному центру освіти, компанії «Галицька колекція» та її керівнику Анні Комар, а також компанії «Ґрін Фекторі»!

43

Валентина Олійник, методист навчально-педагогічного центру м. Львів: “Нам взагалі дуже подобається така дієва співпраця, тому що учні не просто слухають якусь теорію, а й можуть побачити продукти, навчитися їх оцінювати. Завжди відбувається дегустація, тому можна спробувати якісну продукцію й на смак. Учні можуть наживо ставити питання щодо того, що їх цікавить, і одразу отримати компетентну відповідь. Завдяки проекту “Навігатор по Шувару” діти стають свідомими покупцями, і це чудово.”

Зустрічі у рамках проекту #НавігаторПоШувару триватимуть і протягом 2019-го року. Тож слідкуйте за новинами у спільноті FB і на сайті оптового ринку "Шувар".


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись