Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Оцініть широкий вибір сирокопчених ковбас на ринку "Шувар"

Новини компанії

На оптовому ринку “Шувар” є великий вибір ковбас і копченостей. Ви зможете з легкістю знайти потрібний вид і підібрати найвишуканішу нарізку до Вашого столу. На Вас чекають якісні та безпечні товари й чудовий сервіс він наших найкращих підприємців.

Юрій Дмитрук займається продажем ковбасних виробів у магазині №4:

“Основні позиції у нашому магазині  від торгових марок “Світ м’яса”, “Закарпатські ковбаси” та “У Віталія”, їх виробляє один завод. Маємо найбільший на ринку “Шувар” асортимент сирокопчених ковбас від лідеру серед виробників. На заводах є державні ветеринарні лікарі, які перевіряють продукцію на якість. Ми перевозимо її у спеціальних машинах із холодильними установками. По приїзду на ринок знову відбувається перевірка вже місцевими ветлікарями. У магазині ковбаси зберігаються за температури від 6 до 8 градусів. Ми завжди дотримуємося всіх санітарних норм. 95% ковбасних виробів і делікатесів мають вакуумні упаковки, тож товари не можна пошкодити, вони безпечні.”

Завітайте до терміналу “Ковбаси та копченості” у магазин №4, щоб придбати різноманітні ковбаси! Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись