Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

А ви цікавитесь, чи є на продукцію експертний висновок державної лабораторії?

Новини компанії

Державна лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи на ОРСП проводить щоденний огляд продукції на майданчику та оцінює її придатність до продажу. Якщо виявиться, що у продавця є неякісна продукція, працівники лабораторії складають акт про недопущення до реалізації товарів (у порядку, передбаченому чинним законодавством).

Продавець має право розпочинати торгівлю на МТА лише після того, як його продукція пройде ветеринарно-санітарну експертизу в державній лабораторії на території оптового ринку. Коли ви приходите на майданчик для торгівлі з автомобілів, то можете поцікавитися тим, чи є на продукцію експертний висновок державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи. Його наявність свідчитиме про те, що продукція якісна та безпечна для вживання.

Наталія Васерук, завідувач лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи №22 на ринку “Шувар”: Якщо продукція промислового походження, то вона повинна мати документи та гарантію, яку дає на них сам виробник. Ми перевіряємо документи і проводимо спеціальні процедури, які показують, чи продукт безпечний для вживання."

Продукція на оптовому ринку “Шувар” смачна, якісна та безпечна. Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись