Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Молочна продукція на "Шуварі": пропозиції на будь-який смак і бюджет

Новини компанії

Ринок “Шувар” — це територія співпраці та партнерства. Наші підприємці роблять все для того, щоб ви отримали якісний сервіс і мали змогу придбати різноманітну продукцію. Відтак на оптовому ринку “Шувар” є чимало товарів молочної групи. Всі вони смачні, якісні та безпечні, тож вам залишилося лише завітати на ринок та вибрати потрібні.

Уляна Мечержак займається продажем молочної продукції на ринку "Шувар":
"Ми почали свою діяльність ще з моменту, коли з’являвся “Шувар”. Відтоді ми розвиваємося разом із ринком. Співпрацюємо переважно з українськими виробниками, завжди стараємося, щоб був широкий асортимент. Шукаємо якісні товари, які зацікавили би покупців.

В українських виробників є чимало товарів, але щоб повністю задовольнити смаки наших клієнтів, продаємо й імпортні сири. У нас величезний вибір. Ми працюємо з виробниками напряму, тому пропонуємо продукцію за максимально вигідними для покупців цінами. Наші магазини спеціалізуються на молочній групі товарів. У нас є пропозиції на будь-який смак і бюджет —від недорогої молочної продукції до вишуканих твердих сирів. Все це можна вибрати одразу на місці, що особливо зручно для представників HoReCa”.

У молока та молочних продуктів дуже висока харчова цінність, що може забезпечити наш організм багатьма речовинами, необхідними для його повноцінного функціонування. Рекомендується щодня вживати дві-три порції молочних продуктів, щоб забезпечити необхідну кількість кальцію для здоров'я кісток.

Завітайте до магазину №13 у терміналі "Ковбаси та копченості", щоб придбати якісну молочну продукцію. Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись