Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Експертний висновок із лабораторії — це гарантія того, що продукція дійсно безпечна для вживання

Новини компанії

На оптовий ринок “Шувар” щоденно приїжджають багато людей з різних районів Львова і навіть інших міст. Все тому, що він відомий своїми вигідними цінами та широким асортиментом різноманітної продукції. Також на ринку "Шувар" старанно слідкують за тим, щоб продукція була якісною та безпечною.

Наталія Васерук, завідувач лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи №22 на ринку “Шувар”:

“Ми щодня перевіряємо продукцію, яка заїжджає на ринок. Якщо вона промислова, то перевіряються документи, умови транспортування, температурний режим, санітарний стан транспортних засобів тощо. Ми маємо переконатися, що документація в нормі та умови транспортування були відповідні. Якщо в нас немає жодних сумнівів щодо цього, то виписується експертний висновок із лабораторії, який і надається продавцям. Саме експертний висновок і є підставою для того, щоб вони могли реалізувати цей товар на ринку. Тому раджу покупцям перш ніж щось придбати, поцікавитися у продавця наявністю цього експертного висновку. Це — гарантія того, що продукція дійсно безпечна для вживання.”

Завітайте на ринок “Шувар”, щоб придбати смачну, якісну та безпечну продукцію до Вашого столу!Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись