Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

До вашого столу — різні види смачного й ароматного сала

Новини компанії

На оптовому ринку “Шувар” працюють найкращі підприємці. Вони турбується про те, щоб клієнти завжди мали широкий вибір різноманітних товарів. Зокрема, в терміналі “Ковбаси та копченості” до вашого столу можна придбати різні види смачного й ароматного сала.

Пані Людмила розповіла про асортимент сала у магазині №20 в терміналі “Ковбаси та копченості” “У нас дуже широкий вибір сала. Основним в асортименті вважається вінницьке: воно має найбільший попит. Це сало дуже м’ягеньке, грубе, з хорошою просолкою. Також є сало від наших львівських фермерів: звичайне та підварене з часничком, чорним перцем і червоною паприкою. Нещодавно з’явилася новинка — сало по-угорськи. Його привозять із Рівного, воно продається “ковбасками”. Сало по-угорськи йде з приправами, з червоною паприкою, різними трав’яними додатками — дуже смачне.

Також маємо сало в рульці, тобто закручене рулетом. Воно теж приперчене, зі смачними приправами. Є сало бутербродне: перемелене, туди додається часничок і різні приправи. Має значний попит серед клієнтів HoReCa — у ресторанах роблять із ним канапки. Це сало часто беруть і для святкування весіль — на “козацький стіл”. Також є окреме сало по-козацьки: воно замариноване, йде шматками з м’ясом. У нашому магазині ціла поличка різного сала, тож є з чого вибрати. Приходьте!”

Сало багате корисними компонентами. Завдяки своєму складу воно допомагає зміцнити імунну систему, оскільки холестерин і певні жири беруть активну участь у розвитку мембран клітин, які необхідні для побудови імунітету. Сало містить багато вітамінів (В, С, E, D, А), але не бажано розглядати його як їхнє щоденне джерело.

Завітайте до магазину №20 у терміналі "Ковбаси та копченості", щоб придбати якісне й надзвичайно смачне сало різних видів. Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись