Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Сезонне падіння цін на свинину перевищило минулорічні темпи

Новини галузі

Протягом другої половини січня середня ціна на свиней забійних кондицій втрачала по 3,5% за тиждень, а їх рівень у кінці місяця був на 11% менший, ніж на початку року. Про це повідомили в Асоціації «Свинарі України».

«Такі темпи падіння цін суттєво перевищують швидкість сезонного «зсуву» цін на ринку живця минулого року», — коментують в аналітичному відділі АСУ.

Так, за даними АСУ протягом січня 2018 р. ціни закупівлі понизилися лише на 4% — з 46 до 44 грн/кг.

«Цьогорічний діапаноз цін на живець у січні був нижчим: з 44 грн/кг на початку року середні котирування опустилися нижче «психологічної» позначки у 40 грн/кг. Роздрібні ціни на свинину також дещо понизилися за цей місяць. Так, у кінці січня кілограм охолодженої свинини на полицях супермаркетів подешевшала на 2,6-7,7 грн залежно від відрубу чи на 5 грн/кг у середньому», — додають в АСУ.

Також в Асоціації додали, що при нижчій ціні закупівлі сировини, охолоджені свинячі частини зараз на 2-12% чи на 2-13 грн/кг дорожчі, ніж у відповідний період минулого року.

Раніше "Інфо-Шувар" вже повідомляв про те, як змінились ціни на головні види м’яса за рік. Згідно цієї інформації в січня на гуртових ринках Західного регіону України м'ясо свинини пропонувалось на 7-10% дешеве , ніж рік тому

kurkul.com


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись