Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

До проекту “Навігатор по Шувару” долучилася Артизанська пекарня “Млин”

Новини компанії

Відбулася чергова зустріч зі школярами львівських шкіл у межах соціального проекту #НавігаторПоШувару. Дякуємо нашим друзям Pro100 HUB, Навчально-методичному центру освіти м. Львів і Артизанській пекарні “Млин”.

Наталія Головацька, ідеолог, засновник і співвласник ТМ "Млин":

“Пекарня “Млин” активно долучилася до проекту “Навігатор по Шувару”. Дуже важливо, щоб молоде покоління, яке підростає, було обізнане у всіх правильних процесах виготовлення хліба. Що може бути важливіше, ніж хліб на столі? Добрий хліб — той, який корисний і надзвичайно смачний.

На зустрічі у рамках проекту “Навігатор по Шувару” ми говорили про те, що таке стартер і закваска. Діти побачили, що закваска — це вода та борошно, яке починає бродити при кімнатній температурі. Тепер вони знають, що виробам на пекарні приділяють не менше ніж 24 години. Також школярі дізналися, що тісто проходить природню ферментацію в холодильнику, а хліб має властивість протягом 7 днів зберігати свої смакові властивості, якщо його правильно зберігати. Діти побачили, що хліб може бути дуже різний і дуже смачний.

51205057_2864876816856646_189737030773637120_n

Наостанок кожен із учасників проекту отримав у подарунок по декілька нарізок різного хліба та ексклюзив пекарні — булочку бріош. Це здобна булочка (традиційна французька здоба), яка замішується на домашніх жовтках і маслі 82 % жирності. Вона легка, смачна та пухка. У рамках проекту “Навігатор по Шувару” діти отримали багато цікавої, важливої та корисної інформації. З пекарні вони вийшли вже обізнані в тому, як проходить процес виготовлення хліба, та знали його унікальні рецептури.”

Зустрічі у рамках проекту #НавігаторПоШувару триватимуть. Тож слідкуйте за новинами у спільноті FB і на сайті оптового ринку "Шувар".


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись