Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Господарства Македонії планують вже за тиждень відкрити сезон експорту ранньої капусти

Новини галузі

В господарствах Македонії розпочали збирати ранню капусту ще в кінці першої декади березня. За даними інформаційного центру «Інфо-Шувар»,  сьогодні в Македонії рання капуста коштує 0,9-1,1 EUR/кг , в минулому році, на початку сезону македонська капуста була лише на 15% дорожчою.

Сезон експорту виробники Македонії планують відкрити вже за тиждень, тобто,  після 20 березня перші партії македонської капусти можуть з’явитись в Україні. Українські виробники планують розпочати збирання капусти ще до кінця березня, перші комерційні партії вітчизняної продукції на ринку з’являться орієнтовно в першій половині квітня.

«Ми сподіваємось побачити ранню капусту вітчизняного виробництва на ринку вже на початку квітня . Цього сезону українські фермери збільшили виробничі площі під цією культурою, прийняття такого рішення було обумовлено тим, що останні два сезони ціни на ранню капусту були відносно високими. Завдяки цьому,  капусту в цьому сезоні саджали навіть ті господарства Закарпатської області , які раніше цього не робили. Сподівання фермерів на вдалий сезон підкріплюється і тим, що ціни на «стару» капусту в цьому сезоні є рекордно високими. З огляду на це, ми не виключаємо зниження середньої ціни на ранню капусту в цьому сезоні в порівнянні з попередніми роками",  – розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар», найбільшого в Західному регіоні України гуртового рину сільгосппродукції.

Сьогодні в терміналі «Овочі та фрукти» ОРСП «Шувар» вже присутня імпортна капуста виробництва Албанії по 33-37 грн/кг (1,09-1,22 EUR/кг). За даними «Інфо-Шувар», рік тому українська рання капуста з’явилась на майданчику ОРСП «Шувар» в середині квітня, за підсумками сезону її середня вартість становила 12,5 грн/кг  (0,41 EUR/кг). В сезоні 2017 року середня вартість ранньої капусти з останньої декади травня по першу декаду червня становила 11,5 грн/кг (0,38 EUR/кг).

Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на фрукти та овочі  на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram

 


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись