Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Пропозиція ранніх овочів із теплиць Закарпаття на майданчику ОРСП “Шувар” зростає щоденно

Новини компанії

Вже незабаром весна досягне свого екватора, а тим часом, майданчик для торгівлі з автомобілів ОРСП “Шувар” продовжує поповнюватися ранньою продукцією із теплиць Закарпаття.

Головною особливістю поточного сезону є зміщення його термінів. Завдяки сприятливим погодним умовам, цього року виробникам Закарпаття вдалося вийти на ринок із ранньою продукцією майже на 2 тижні раніше. Сезон відкрився першими партіями вітчизняної редиски, які з’явилися на майданчику для торгівлі з автомобілів ринку “Шувар” ще в першій декаді березня. Приємною звісткою для споживачів цього року стали ціни на першу українську редиску, які були майже на 15% нижчими, ніж на початку сезону, в минулому році”, - розповідає Іван Федишин, заступник директора ОРСП “Шувар” із напрямку “Овочі та Фрукти”.

Сьогодні на майданчику ринку “Шувар” разом із закарпатською редискою вже пропонується і вітчизняна зелень, кабачки та тепличні огірки, пропозиція яких щоденно зростає. За словами Івана Федишина, вже наступного тижня до асортименту ранньої продукції, також, повинна приєднатися і рання капуста місцевого виробництва.

В умовах конкуренції із імпортною продукцією вітчизняному виробнику часом доводиться нелегко. Сьогодні ми пишаємося виробниками, які привозять продукцію до нас на ринок, адже бачимо, що вони ростуть та розвиваються, спостерігаючи за тим, як міняється попит та вподобання споживачів. Сьогодні український споживач, перш за все, готовий платити за високу якість продукції. Наші виробники це усвідомлюють і стараються в максимально відповідати потребам ринку — вчаться дбати про якість свого врожаю на всіх етапах та привозять до нас на ринок вже відкалібровану та упаковану, відповідно до європейських стандартів, продукцію”, - розповідає пан Федишин.

Нагадаємо, увесь асортимент продукції, що реалізується на майданчику ринку “Шувар” в обов’язковому порядку проходить перевірку в державній лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи. До продажу продукція допускається лише після отримання позитивного висновку державної лабораторії. Саме тому, покупці можуть бути певними у якості та безпечності продуктів харчування, які купують на ОРСП “Шувар".

Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!

 


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись