Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Пропозиція садової квітки та саджанців на майданчику ОРСП “Шувар” тішить різноманіттям

Новини компанії

На календарі вже 9 квітня, весняна погода стає все більш привітною та теплою, а це значить що сезон робіт на присадибних ділянках із кожним днем набирає обертів. Традиційно, із приходом весни, майданчик для торгівлі з автомобілів на ОРСП “Шувар” став найбільшим у Західній Україні центром концентрації асортименту садової квітки та саджанців.

Перша в цьому році садова квітка з’явилася на ринку ще із початком березня. Весна продовжує вступати в свою силу, відповідно, асортимент садових квітів та саджанців на майданчику ОРСП “Шувар” також збільшується чи не щоденно.

Старанні виробники Закарпаття вже впродовж багатьох років привозять квітку на ринок “Шувар”, адже, тут давно мають своїх постійних клієнтів та, в більшості випадків, вирощують квітку одразу за попередніми замовленнями. Квітникарі, які щорічно реалізують у нас садову квітку — це люди які передають свою справу впродовж поколінь. Вони добре знають свого покупця та його потреби, розуміються в різновидах квітки яка є найбільш популярною сьогодні, постійно працюють над удосконаленням технології вирощування, модернізують оснащення теплиць та щороку стараються приємно здивувати покупців новинками”, - розповідає Олеся Боднар — керівник напрямку “Квіти та ГоРеКа” ОРСП “Шувар”.

Станом на 10 квітня 2019 року, на майданчику ринку “Шувар” перебуває приблизно 70 машин із садовою квіткою, саджанцями та декоративними кущами.

Від розмаїття кольорів та різновидів квітки цьогоріч розбігаються очі, серед них - цикламен, гвоздика, цинерарія, медунка, гербера, лютик, примула, братчики, маргаритки, гіацинти та безліч іншої краси.

Завітайте на #ЗакупиНаШуварі та оберіть найкрасивіші квіти для своєї оселі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись