Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Все для суші і не тільки — запрошуємо у магазин №4 в терміналі “Риба та Морепродукти”

Новини компанії

Заслужено, завдяки скурпульозній праці операторів, термінал “Риба та Морепродукти” на ОРСП “Шувар” вважається найбільшим центром реалізації риби та морепродуктів у всій Західній Україні.

Асортимент тут надзвичайно широкий — від традиційних бюджетних видів риби до більш вишуканої та екзотичної продукції, сфокусованої на клієнтів із сегменту “ХоРеКа”. Також, разом із живою та охолодженою рибою, оператори терміналу підготували великий вибір різноманітних спецій та прянощів для рибних страв та, навіть, все необхідне для приготування суші в домашніх умовах.

Ідея ввести в асортимент товари для суші була, мабуть, логічним рішенням, адже, впродовж тривалого часу - це тренд і чи не перша асоціація, що виникає на слово “риба”. Зараз пропонуємо покупцям абсолютно всі необхідні, для приготування цієї популярної страви, товари — різновиди рису та соусів, норі, імбир, васабі, палички та спеціальні набори. Вся продукція максимально якісна та доступна в ціновому плані, тож кожен охочий, завітавши в магазин №4 в терміналі “Риба та Морепродукти”, зможе випробувати себе в ролі професійного сушиста вдома”, - розповідає пан Юрій — працівник магазину №4.

В даному магазині, також, представлений широкий вибір охолодженої та живої риби, частина якої вирощується на власній фермі, а, також, мідії, устриці та раки.

В тому числі, маємо різноманітну пропозицію делікатесів, які привозимо спеціально для клієнтів із ресторанного бізнесу. Так, наприклад, — це практично всі різновиди ікри, кальмари, лобстери, тигрові креветки, лангусти та багато іншої продукції із цього сегменту”, - розповідає пан Юрій.

Запрошуємо всіх любителів риби та морепродуктів, а, також, суші в магазин №4 в терміналі “Риба та Морепродукти” на ОРСП “Шувар”.

Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі !


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись