Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Ресторан мережі "КебабШеф" відтепер на ОРСП “Шувар” - запрошуємо завітати!

Новини компанії

Чи може бути успішним заклад, в меню якого лише одна страва? Наша відповідь — так, однозначно, може! Адже справжній показник успішного ресторану — це не кількість позицій у меню, а задоволені клієнти, які побувавши у закладі вперше, стають постійними відвідувачами.

Зразковим прикладом вищезгаданого твердження є мережа ресторанів справжньої чоловічої їжі "КебабШеф". Флагманом і єдиною стравою цієї мережі є знаменитий кебаб, що вже давно завоював прихильність львів’ян, а відтепер його можна скуштувати і на ОРСП “Шувар”.

Відбірне м’ясо, найсвіжіші овочі запашні спеції та краплина справжнього чоловічого темпераменту, а головне — все якісно, швидко, просто, ситно і дуже смачно. Це і є рецепт ідеального кебабу, який вже з перших днів, після появи на ринку “Шувар”, припав до смаку всім гостям. Особливістю закладу  "КебабШеф" є той факт, що процес приготування відбувається в умовах відкритого середовища, коли можна вільно спостерігати за всіма етапами роботи кухаря, а порції справді не залишать нікого голодним, адже мінімальна вага такої страви становить не багато не мало, а цілих 400 грам!

Керівник напряку “Квіти та ГоРеКа” на ОРСП “Шувар”, Олеся Боднар розповідає:

“Сьогодні всі прогресивні європейські та світові ринки обов’язково мають власну, так звану, візитівку у вигляді сучасної зони громадського харчування та фуд-кортів, де відвідувачі можуть посмакувати різноманіттям страв, які готуються із місцевих продуктів. Саме тому, із появою HoReCa Center, рішення переформатувати сектор громадського харчування на ринку “Шувар” було для нас одним із першочергових. Мережа "КебабШеф" є добре знаною у Львові та має заслужену репутацію одного із найсмачніших закладів швидкого харчування у нашому місті. Це команда, де працюють креативні та відповідальні люди, які скурпульозно ставляться до своєї справи, дотримуються усіх необхідних технологій при роботі із продуктами харчування та, найголовніше, - роблять все для того, щоб клієнту було смачно та він захотів повернутися знову. Тому, сьогодні, ми пишаємося тим, що ресторан "КебабШеф" став частиною зони громадського харчування у HoReCa Center та вже з перших днів після відкриття, отримав своїх постійних відвідувачів як серед клієнтів ринку та жителів Сихова, так і серед наших операторів, які із радістю приходять сюди перекусити під час робочого дня”.  

Запрошуємо посмакувати найсмачнішими кебабами міста у ресторані "КебабШеф" на ОРСП “Шувар” та чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись