Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Найкраща пропозиція побутової хімії на всі випадки життя — запрошуємо в магазин №30 в бакалійних рядах

Новини компанії

Сьогодні ми пишаємося тим, наскільки оператори ОРСП “Шувар” сумлінно люблять свою справу та стараються бути кращими з кращих, для того, щоб покупці ринку завжди були задоволені якістю та унікальним асортиментом продукції.

Одним із прикладів такої старанності та працелюбства є команда магазину №30, що знаходиться в бакалійних рядах ринку та спеціалізується на реалізації абсолютно всіх видів побутової хімії європейських брендів. Власник магазину — пан Богдан не лише бездоганно розуміється у своїй продукції та дає цінні поради, стосовно того, який товар обрати, але і з радістю запропонує пригоститися смачною кавою та приязно розповість вам кілька веселих життєвих історій.

Без зайвої скромності скажу вам - в асортименті нашого магазину сьогодні є все!”, - із гордістю розповідає пан Богдан. “Ми стараємося накопичувати вибір продукції різних торгових марок та країн виробництва і не обмежувати своїх клієнтів єдиним чи кількома брендами. Це стосується абсолютно всіх видів продукції і в тому ми вбачаємо власну унікальність. Скажімо, у випадку із зубними пастами, у нас представлені такі відомі торгові марки, як Elmex, Dontodent чи Elkos, за якими покупці спеціально приїжджають до нас, на ринок “Шувар”, адже більше їх ніде не знайти.

IMG_2850

Якщо мова йде про побутову хімію, то одним із наших флагманів є продукція марки Gallus, яка є добре знаною серед українських господинь і завжди в максимальному асортименті представлена в нашому магазині.

IMG_2853       IMG_2847

Хочу сказати найголовніше - асортимент асортиментом, але свою роботу треба любити і до людей, які приходять щодня до тебе за покупками ставитися не лише як до клієнтів, але і як до добрих друзів, яким ти завжди радий — це і є мій особистий секрет успіху. Із людьми потрібно по-людськи і вони завжди до тебе потягнуться”, - розповідає пан Богдан.

Запрошуємо у магазин №30 в бакалійних рядах ОРСП “Шувар” - тут вам завжди будуть раді!

Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись