Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Новий магазин квітів та вазонів Flowers.Lviv на ОРСП `Шувар` - запрошуємо завітати!

Новини компанії

Чи знаєте, як красиво цвіте “жіноче щастя”, можливо, вам більше до вподоби квіт санполії, а, може, ви в захваті від екзотичної тіландсії чи елегантної гузманії? Не дивуйтеся — автор не перейшов на іноземну мову і не вирішив із першого речення збити вас із пантелику, сьогодні поговоримо про прекрасне — квіти.

Квітковий ринок ОРСП “Шувар” має заслужену репутацію найбільшого у Західній Україні центру реалізації зрізних квітів та вазонів. Протягом багатьох років сюди з`їжджаються покупці із усього регіону, адже, оператори квіткового ринку ОРСП “Шувар” невтомно працюють над розширенням асортименту та постійно дивують унікальними новинками.

Нещодавно у квіткових рядах ринку розпочав роботу новий магазин №40 Flowers.Lviv, що спеціалізується на продажі зрізної квітки та вазонів.

“Для нас ринок “Шувар” сьогодні - це потужна платформа для налагодження довготривалих бізнес-контактів та розширення каналів реалізації”, -розповідає власниця магазину пані Леся. “Перед тим, як стати частиною квіткового ринку ОРСП “Шувар”, ми детально вивчили масштабну пропозицію квітки, що тут представлена та вирішили зробити акцент саме на вазонах та кімнатних рослинах. Кімнатні квіти заслуговують особливої уваги, адже, вони є прикрасою кожної оселі, додають затишку та створюють атмосферу комфорту і гармонїї. У майбутньому плануємо розширити свій асортимент до більш, ніж 200 позицій”.

IMG_2880      IMG_2874

За словами пані Лесі до роботи із квітами вона завжди ставилася із надзвичайним трепетом.

“Робота із квітами для мене дуже цікава. Кімнатні квіти потребують уваги, догляду та турботливого ставлення. Як і ми-люди, кожна квітка має свій характер, тому, завжди стараюся максимально дізнатися про вподобання клієнтів, щоб підібрати для найкращу квітку чи вазон, які будуть прикрашати їх домівки та створювати хороший настрій. Сьогодні в асортименті маємо всі різновиди орідеї, гортензію, бегонії, фікуси, каланхое, шефлеру та ін. Також, працюємо із вітчизняною та імпортною зрізною квіткою.

IMG_2879      IMG_2881

Не плануємо зупинятися на досягнутому, будемо рости і розвиватися і надалі, адже оператори ринку “Шувар” поставили дуже високу планку і сьогодні заслужено є найптужнішими гравцями квіткового бізнесу в Західному регіоні України і ми докладемо всіх зусиль щоб відповідати цій репутації", - зазначила власниця магазину.

IMG_2877    IMG_2875

Запрошуємо у магазин №40 Flowers.Lviv у квіткових рядах ОРСП “Шувар” - заквітчайте свою оселю та створіть свій неповторний затишок.

Чекаємо на #ЗакупиНаШуварі!


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись