Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Світовий ринок м`яса: ціни на свинину продовжують зростати

Новини галузі

Індекс цін на м’ясо від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) свідчить про те , що в травні свинина та баранина подорожчали. Єдиний вид м’яса, котирування якого залишились стабільними – це курятина. Свинина подорожчала унаслідок значного імпортного попиту зі Східної Азії.

Індекс цін м’яса ФАО в травні в середньому становив 170,2 пункту, що незначно відрізняється від квітневих показників, утім помірне зростання цін, яке було зареєстровано з початку року, продовжувалось і в травні.

Зростання котирувань свинини відбулося, насамперед, за рахунок зниження обсягів виробництва в Азії, що пов’язано з поширенням африканської чуми свиней в регіоні.

Ціни на баранину також отримали висхідний поштовх від потужного імпортного попиту. Зростання котирувань відбулося, незважаючи на рекордний обсяг експорту з Океанії.

У той же час, ціни на м’ясо птиці залишалися стабільними. Яловичина, порівняно з квітневими показниками, дещо подешевшала. Це призвело до відносної збалансованості умов на світовому ринку м’яса.

meat-price_146624-e1559825304248

Meat-Inform


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись