Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Україна закуповує менше свинини за кордоном

Новини галузі

    Державна фіскальна служба повідомила, що минулого місяця відбулося відчутне скорочення обсягів імпортованої замороженої та охолодженої свинини. У травні Україна закупила за кордоном 1,18 тис. тонн цього м’яса, а це на 32% менше, ніж у квітні. Якщо порівнювати з показниками травня 2018 року, то скорочення імпорту ще більш помітне – 37,6%.

    1,18 тис. тонн – найнижчий показник закордонних закупівель свинини за останні 14 місяців. Одна з причин скорочення імпорту – зниження закупівельних цін на свинину в Україні, яке спостерігалось у травні. Тоді ціна була достатньо відмінною від європейських цін. Утім, уже цього тижня котирування зросли на 10%, тому можливе пожвавлення закордонних закупівель.

    Варто зазначити, що з початку року показники імпорту свинини були досить високими, і лише у травні відбулося різке скорочення.

    “Сукупні обсяги імпорту за період з початку року майже вдвічі перевищують минулорічні: 10,3 тис. т проти 5,2 тис. т свинини, завезених у січні-травні 2018-го. Тим не менш, враховуючи середньомісячні обсяги надходження свинини з-за кордону та трохи більшу внутрішню пропозицію свинини, є передумови очікувати, що цьогорічні обсяги імпорту залишаться на рівні торішніх з можливим відхиленням близько 5%”, – повідомляють в Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись