Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Дешевий імпортний сир заважає піднімати ціни на вітчизняну продукцію

Новини галузі

Українські виробники сиру готуються на початку осені активізувати торгівлю. Одні компанії припиняють розпродаж за зниженими цінами, інші збільшують базові ціни. Зростає виробництво сиру, в тому числі і виробництво на склад.

Про це повідомляє infagro.com.ua.

Рішення збільшувати ціни поки не зовсім обґрунтоване. Сировина, безумовно, подорожчала, але є фактори, які можуть перешкоджати нормальній торгівлі, наприклад, зростаюча пропозиція недорогого імпортного сиру.

Зараз більшість виробників пропонують оптовикам свій традиційний сир вже по 140-160 тис. грн/т. Але у оптовиків є можливість придбати польський сир приблизно тієї ж категорії по 120-130 грн/кг (після розмитнення). Математика нехитра – навіть сильний маркетинг не завжди встоїть проти низької ціни.

Спроби сироварів продавати сир на експорт особливого успіху не приносять – немає обсягів. Зокрема, минулого місяця з України вивезли лише 228 т сичужного сиру.

У той же час імпорт того ж твердого/напівтвердого сиру склав 625 т, а всього сичужного 1262 т. До того ж, існує і контрабандне ввезення. Різниця відчутна і вона явно не на користь вітчизняних сирів.

Agravery.com


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись