Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

В серпні Україна імпортувала річний обсяг картоплі

Новини галузі

В серпні 2019 року Україна імпортувала близько  4,3 тис. тонн картоплі загальною вартістю  $795 тис, повідомляють в «Інфо-Шувар» із посиланням на дані Держстату. Такий показник є абсолютним рекордом для серпня за всю історію незалежності України.  Фактично країна імпортувала річний обсяг картоплі лише за один місяць.

 «Попередні 2 сезони ми мали досить непогані врожаї картоплі і річна потреба в імпорті обмежувалась   3-5 тис. тонн. В сезони із незадовільним врожаєм потреба в  імпорті складала 15-18 тис. тонн, але навіть в ці роки ми ніколи не імпортували картоплю у серпні. Серпень і вересень - це період найбільшої пропозиції власної картоплі. В цьому році через погодні негаразди пізні сорти картоплі вийшли на ринок із затримкою на кілька тижнів. Цим скористались імпортери із Білорусії, де ціни  в серпні були значно нижчі»,- розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика», ОРСП «Шувар».

За даними Держстату в попередні неврожайні роки потреба в імпорті картоплі виникала в Україні в другій половині весни – на початку літа.

У серпні через майданчик для торгівлі з автомобілів ОРСП «Шувар»,  було продано 2,7 тис. тонн картоплі.  У порівнянні із минулим роком пропозиція збільшилась на 15%, в т.ч. за рахунок імпортної продукції. Найбільшу пропозицію імпортної картоплі фахівці  «Шувару» зафіксували у першій половині серпня, потім її все ж таки почала витісняти з ринку вітчизняна картопля. Станом на середину вересня на ринку переважно присутня українська картопля від виробників Західного регіону.

Станом на 17 вересня 2019 року на майданчику ОРСП «Шувар» картопля продається по 8-10 грн/кг (0,28-0,35 EUR/кг), в порівнянні із минулим роком ціни зросли в 3 рази.

Щоденна динаміка цін на усі продукти за посиланням: https://info.shuvar.com/price

 

Приєднуйтесь до нашого Viber-каналу із новинами та цінами: ПРИЄДНАТИСЬ

 

А також слідкуйте за новинами у нашому Facebook.


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись

РЕЄСТРАЦІЯ