Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

У Мінекономіки не очікують впливу іноземців на ринок землі

Новини галузі

Іноземці не впливатимуть на ринок землі в Україні, оскільки, як очікується, становитимуть на ньому незначний відсоток. Про це в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV розповів міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Економічна правда».

"Досвід Східної Європи показує, що іноземці насправді не так швидко заходять і заходять на дуже маленький відсоток. Ми не очікуємо, що буде вплив", - зазначив Милованов.

За його словами причина в тому, що в Україні є проблеми з правом власності.

"Вони не розуміють нас, вони нам ще не довіряють. Вони можуть зайти в інші країни де вже є інфраструктура, дороги, суди тощо", - зауважив міністр.

Він наголосив, що не треба боятися ринку землі: "Нас має лякати не створення прозорого ринку землі, а те, що ми залишаємося в тому стані, в якому ми є сьогодні. Нам свою країну розбудовувати самим".

До інформації:

Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства опублікувало для обговорення законопроект щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

Відповідно до законопроекту, з 1 жовтня 2020 року скасовується заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Можливість купувати землю буде в українських фізичних та юридичних осіб, територіальних громад та держави.

Законопроектом передбачено переважне право орендаря на купівлю земельної ділянки.

Концентрація землі у власності визначена на рівні 15% області та 0,5% країни

Землі державної та комунальної власності будуть реалізовуватися на торгах. Стартова ціна продажу – нормативна грошова оцінка.

 

Пропозиція


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись