Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

`Шкварка` - виготовлення домашніх ковбас (ВІДЕО)

Новини компанії

"Шкварка" - як створюють фірмову пальцьопхану ковбасу за старовинними українськими рецептами.

Вже майже 6 років двоє кумів, Михайло Гузаревич та Юрій Мацерук, займаються улюбленою справою та роблять щасливішими українських гурманів. Вони власноруч виготовляють ковбаси, соуси, паштети, конфітюри, шкварки та різні ексклюзивності. Найбільшою гордістю є пальцьопхана ковбаса за старовинними рецептами та технологіями.

Ось як це відбувається:

«Замовляємо м’ясо, ріжемо його вручну, додаємо усі потрібні інгредієнти, перемішуємо та засолюємо. Через 24 години начиняємо кишку і вішаємо її у спеціальні кліматичні камери, в яких можна контролювати рівень температури та вологості. Для цього використовуємо охолоджувальні агрегати, а також осушувачі та зволожувачі повітря. Ковбасу розвішуємо по п’ятиповерхових стелажах і щодня її перевертаємо, бо якою би камера не була, та все одно — знизу і зверху різна температура і вологість. Тому, якщо ковбасу просто залишити на чотири тижні, то якість продукту на різних стелажах різнитиметься. В цьому полягає питання стандартизації. Тому ми до всіх етапів підходимо відповідально та скрупульозно», - розповідає Михайло.

Свою першу ковбасу куми створили у звичайній «хрущовці», але з того часу змінили кілька виробничих просторів. Зараз хлопці працюють у рамках хабу «Продуктовня» на ринку «Шувар».

 


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись