Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Ринок `Шувар` стане інформаційним спонсором V Міжнародної конференції для галузей садівництва, горіхівництва і переробки

Новини галузі

 

Шановні партнери!

 Запрошуємо вас до участі у V Міжнародній конференції для галузей садівництва, горіхівництва і переробки у Львові!

 

Чергова Міжнародна конференція для галузей садівництва, горіхівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» відбудеться 22-23 жовтня 2020 року у Львові в готелі «Варшава».

Організатор – медіа-група «Технології та Інновації» - видавець галузевих журналів «Садівництво і Виноградарство. ТІ», «Ягідник», «Горішник», «Напої. ТІ», Beer Technologies.

Структура заходу:

22 жовтня – пленарна частина конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» та Горіховий форум, виставка обладнання, техніки і технологій, презентація та дегустація продукції переробки, сучасних сортів горіхів, народна дегустація соків, святковий фуршет із нагородженням переможців Народної дегустації

 23 жовтня – бізнес тур на провідні садівничі та переробні підприємства Львівщини ФГ "ГРІН ГАРДЕН" та GP-Group.

Мета конференції залишається незмінною: популяризація та впровадження сучасних технологій вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.

На учасників чекають актуальні теми, інновації, нові бізнес-рішення, презентації від українських та європейських виробників, експертів та практиків галузі. Захід стане головним майданчиком для обміну ідеями та об’єднання всіх гравців цього ринку!

Традиційно програма конференції включає вагомі частини:

-         Обговорення проблем галузі та шляхи їх вирішення

-         Сучасні технології вирощування та успішного садівництва

-         Круглий стіл “Напої на базі продукції садів, ягідників: реальний бізнес і перспективи його розвитку»

-         Переробка та зберігання фруктів і ягід: технології та інновації.

-         Горіховий форум, в рамках конференції

В рамках конференції відбудеться Народна Дегустація соків прямого віджиму із фруктів і ягід, із врученням медалей і дипломів переможцям. Підведення підсумків Народної Дегустації і вручення нагород відбудеться по завершенню конференц-дня, на святковому фуршеті.

А також в рамках конференції - презентація та дегустація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід і горіхів, у тому числі з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів, а також напоїв: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д.

 

Традиційно під час конференції відбудуться виставка обладнання, техніки і технологій від українських та іноземних компаній.

23 жовтня учасники конференції зможуть взяти участь у бізнес-турі на кращі садівниче і переробне підприємства Львівської області - ФГ "ГРІН ГАРДЕН" та GP-Group.

До участі запрошуються підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві та горіхівництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальники техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаїв та їх зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представники торговельних мереж і компанії-експортери.

Нагадаємо, IV Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» зібрала в Черкасах більше 250 учасників зі всієї України, а також з Італії, Німеччини, Польщі, Голландії, Білорусі, Грузії та ін.

Робіть позначки у записниках і вже реєструйтеся на конференцію! Підготовку до масштабного заходу в галузі садівництва, що диктує тенденції та народжує нові ідеї, вже розпочато!

Реєстрація вже розпочалася!

Умови участі в конференції:

Власники картки виробника від ОРСП "Шувар" отримують знижку 10% на участь. З питать реєстрації звертайтесь до Тетяни Попович, менеджера по роботі з виробниками за номером телефону: +38 (099) 327-50-97

 

В якості учасника -

Для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

БОНУС! Передплата 2021 рік

«Садівництво і Виноградарство& Горішник& Напої. Технології Інновації» (5 разів на рік) за 300 ГРН!!!! (повна ціна 550 грн)

«Ягідник» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 650 грн)

*акція діє при оплаті однією сумою.

Для не виробників сільгосппродукції -

вартість участі - 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) - 2000 грн.

*Акції не сумуються.

 (У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» - пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

*акції не сумуються.

Конференція проходить за підримки галузевих асоціацій – УКРСАДПРОМ, Гільдія Медоварів України, Українська Горіхова асоціація

 

Членам Асоціації УКРСАДПРОМ - знижка 10%!

 

Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник» www.techdrinks.infowww.jagodnik.info

 

Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами.  Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і  рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть  продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

 

Координатор проекту: Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83reklama.nti@gmail.com

 

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Директор проекту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Партнери по поселенню:

готель "Варшава"

http://warszawa-hotel.com.ua/

Рецепція : +38 (032) 224 53 35+38 (067) 516 77 73+38 (093) 511 77 73

готель "Писанка"

https://pysanka-hotel.virtual.ua/ru/

Рецепція: +38 (032) 294 51 35+38 (098) 477 57 53

надають 10% для учасників конференції (при бронюванні по звінку в готель).

 


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись