Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Як підтримати аграріїв та фермерів, завдяки яким маємо змогу купувати свіжі овочі та фрукти?

Новини компанії

«Змінюються президенти, прем’єри, аграрні міністри, а жодної допомоги від держави люди, які вирощують основну кількість продуктів для українців, не мають. Для підтримки фермерів потрібен цільовий фонд, який за рекомендацією місцевої влади надаватиме кошти – поворотні кошти, але безвідсоткові», - про це в ефірі «5 каналу» повідомив Роман Федишин, засновник групи компаній «Шувар».

 На його думку, це єдиний механізм, який може спрацювати для невеликих виробників. «Ми працюємо з невеликими успішними підприємствами, які забезпечують 90% фруктів та овочів для населення. Державна політика щодо них відсутня», - зазначив Роман Федишин.

 Щороку аграрії та фермери вирощують все більше продукції: «А де її реалізувати? Є оптовий ринок, наступна ланка – це роздрібні ринки в містах. Останні зараз в жахливому стані».

 В умовах інфляції та карантинних обмежень потрібно передусім дбати про купівельну спроможність населення і за можливість українських виробників реалізувати продукцію. Це і є підтримка малого та середнього підприємництва, переконаний засновник «Шувару».

 


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись

РЕЄСТРАЦІЯ