Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

ОРСП `Шувар` відкриває новий термінал `Риба та морепродукти`, який стане початком великого оновлення ринку

Новини компанії

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор ринку Іван Федишин.

«Впродовж тривалого часу, ОРСП «Шувар» не анонсував жодних проектів, але сьогодні, настав час ділитися гарними новинами.
Вже у жовтні запускаємо сучасний термінал для спеціалізації «Риба та морепродукти».

Для наших клієнтів - це принципово нова якість та стандарти торгівлі, сучасне обладнання, понад 500 асортиментних позицій риби та морепродуктів майже із усіх куточків світу, доступні ціни та дотримання європейських стандартів. Також, подбали про комфорт наших роздрібних покупців – передбачили в новозбудованому терміналі зручну роздрібну зону.
Існуючу споруду рибного терміналу очікує перезапуск та зміна спеціалізації. В результаті, отримаємо в комплексі оновлений ринок», - розповідає пан Федишин
.
За словами директора ОРСП «Шувар», це ще не всі зміни, які чекатимуть на ринок.
«Ми розуміємо наскільки важливо тримати руку на пульсі ринкових трендів сьогодення. Для прикладу, коли в 2011 році ми відкрили термінал «Риба та морепродукти» на ОРСП «Шувар», аналогів у країні на той момент не було. Проте, часи мінялися, змінювався ринок, на ньому з’являлися нові потужні гравці, тож потрібно було грати на випередження. Сьогодні ми сконцентрували усі свої зусилля на покращенні інфраструктурних об’єктів ринку для того, щоб максимально задовольнити потреби нашого клієнта. Вдосконалюємося самі та направляємо в тренди та сучасні формати торгівлі наших операторів.
Не розкриватиму інтригу до кінця. Вже незабаром новозбудований термінал “Риба та морепродукти” відчинить свої двері для покупців, а після перезапуску діючої споруди, готуємо для наших клієнтів дещо цікаве. Більше інформації – згодом.

Стежте за нашими офіційними сторінками в соцмережах та радо запрошую всіх на #ЗакупиНаШуварі», - зазначив Іван Федишин.


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись

РЕЄСТРАЦІЯ