Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

Вітаємо із Днем Державного Прапора України

Новини компанії

Історія України зіткана із вікової відважної боротьби, увінчана звитягою наших воїнів, починаючи із часів козацтва, закарбована у поезіях величних авторів, оспівана у славетних баладах та із захопленням описана всіма істориками світу.
«Народ мій є, народ мій завжди буде,
Ніщо не перекреслить мій народ!», - писав легендарний українець - Василь Симоненко.
Українська нація – стала одвічним символом непохитної боротьби та нездоланної жаги до життя, а українська культура – еталонним взірцем, що викликає захоплення світових митців і мисткинь.
В час сьогодення, коли ворог вже другий рік продовжує ницу загарбницьку війну проти України, слово «Незалежність» горить пекучим полум’ям у серцях кожного із нас.
У серцях матерів, що чекають синів із фронту, у серцях солдат, що із неосяжним самозабуттям та героїзмом відстоюють Незалежність України на передовій. У серцях кожного із нас , бо ми разом боремося за Батьківщину кожен на своєму фронті.
Напередодні головного історичного свята для країни, сьогодні в день Державного Прапора України, хочу щиро подякувати нашим героям-захисникам ЗСУ – адже завдяки вам, ми зустрічаємо кожен світанок у своїй рідній Україні.
Дякую покупцям, підприємцям, виробникам, фермерам, друзям та партнерам Shuvar`s Family – цей складний період в історії ми проходимо разом і в тому наша сила.
Допоки в наших серцях майорить синьо-жовтий стяг, а в душі горить полум’я боротьби за Батьківщину, нас не перемогти.
Ми сильні, бо ми разом!
Слава Україні! Героям Слава!
 
Директор ОРСП "Шувар"
Іван Федишин

інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись

РЕЄСТРАЦІЯ