Гаряча
лінія
+38 (032) 295-36-36
+38 (096) 532-10-78
Веб-камери(відео прямої трансляції)

Новини галузі


05.01.2017
Українські експортери в 2017 році планують суттєво збільшити постачання свіжих овочів та фруктів на ринок ЄС

В 2017 році українські експортери свіжих овочів та фруктів налаштовані досить рішуче щодо ринку ЄС. Згідно даних «Інфо-Шувар», майже всі компанії, які отримали досвід експорту минулого року, планують збільшити обсяги постачання в цей регіон по певних позиціях. На думку трейдерів,найбільший експортний потенціал в 2017 році матимуть тепличні овочі, а саме огірки, томати та перець. Непогані перспективи експортери відчувають щодо ранньої капусти, баклажанів та кабачків. В довгостроковій перспективі деякі компанії планують розпочати відвантаження часника, батату та спаржі. Саме ці види продукції користуються підвищеним попитом у компаній, які планують інвестувати в промислові виробничі проекти в сільському господарстві найближчі роки.
Серед плодово-ягідної групи, на думку трейдерів, найбільшим попитом на ринку ЄС цього сезону буде користуватись свіжа українська лохина, чорниця та смородина. Також, планується збільшити обсяг постачання кавунів та динь.
Нагадаємо, за даними «Інфо-Шувар», в 2016 році, порівняно з 2015 роком, Україна суттєво збільшила обсяги експорту свіжих овочів та ягід до країн ЄС. Обсяги експорту ранньої капусти в цей регіон збільшились в 4,5 рази, перцю – в 3,5 рази, огірків – майже в 2 рази, а томатів – в 1,5 рази. В плодово-ягідній групі найпомітніше зросли обсяги експорту лохини – майже в 4 рази. Тим часом, експорт кавунів знизився на третину, а динь було експортовано в 5 разів менше.

Обсяги продукції на МТА