Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

Реалії ринку яблука в Польщі - для того, щоб успішно продавати, треба менше вирощувати - думка

Новини галузі

У сезоні 2018/19 головною темою на ринку яблук в Польщі та ЄС є проблема надвиробництва та наслідки, з якими виробники зіткнулися у кінцевому результаті.

В 2018 році суттєво збільшився врожай не тільки в Польщі, аналогічна ситуація в усіх європейських країнах. Тому, польським імпортерам доведеться в цьому сезоні дуже нелегко, оскільки європейські країни захочуть захистити свій внутрішній ринок від надмірного напливу польського яблука і, тому, поставлять дуже суворі вимоги до імпорту ”, - про це розповів журналістам порталу Freshplaza Кароль Якубовський, представник торгово-виробничої компанії Inter-Trade.

Експерт стверджує, що єдиний спосіб продавати такі великі об’єми яблука в цьому році — це збут на ринку сировини і за дуже низькими цінами. Якщо великі та дрібні господарства ще зможуть якось звести кінці із кінцями, то середнім фермерам доведеться дуже нелегко в цій ситуації.

Ми вже бачили публічні протести на цю тему, проте, погодьтеся, це не врятує ситуацію. На разі, уряд не має рішення, як вийти із такої ситуації із мінімальним збитком для фермерів та економіки країни.

З моменту запровадження російського ембарго, Польща втратила ключовий ринок збуту, в той же час, обсяги виробництва яблука в нашій країні щорічно продовжували зростати. Більше того, якщо ще кілька років тому, яблуко користувалось попитом на ринку, завдяки доступній ціні, то сьогодні вподобання споживачів кардинально помінялися. Сучасний споживач шукає нові смаки і, тому, на фоні все ще дешевого яблука, обирає екзотичні фрукти та ягоди, хай навіть за більш високу ціну.

Насправді, рішення просте і лежить на поверхні — для того, щоб вигідно продавати, треба вирощувати стільки, скільки потрібно ринку. Але, навряд чи це станеться у наступному сезоні, оскільки немало гектарів у нашій країні було засаджено молодими деревами, які вже наступного року почнуть плодоносити”, - підсумував пан Якубовський.

Спостерігати за динамікою цін на найпопулярніші сорти яблука на ринку України, Польщі та Іспанії дуже зручно на цьому порталі у розділі "Аналітика".

sadyogrody.pl


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись

РЕЄСТРАЦІЯ