Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

В Україні стартував сезон продажу яблук врожаю 2019 року

Новини галузі

    Яблучний сезон врожаю 2019 року в  Україні можна вважати відкритим. За даними  «Інфо-Шувар», перші ранні яблука від виробників Чернівецької області сьогодні з’явились на майданчику найбільшого в Західній Україні гуртового ринку ОРСП «Шувар».

«Сезон в цьому сезоні розпочався в звичайний термін, в минулому році, завдяки прискореному визріванню, перші яблука з’явились на ринку на 10 днів раніше. В тім ціни першого врожаю майже не відрізняються від минулорічних. Виробники розраховують в цьому сезоні продавати яблуко дорожче з огляду на нижчу врожайність в українських садах та недуже оптимістичні прогнози врожаю яблука в сусідній Польщі», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар»

      За традицією яблучний сезон відкрив сорт «Ерли Женева». На гуртовому ринку його перші партії пропонуються від 10 -11 грн/кг (0.34- 0.37 EUR/кг).  Рік тому раннє яблуко коштувало на «Шуварі» 9-10 грн/кг (0.31-0.34 EUR/кг), а вже до середини липня 2019 року ціни на нього впали до 5-8 грн/кг кг (0. 17-0.27 EUR/кг)

    Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на ранні яблука  та інші фрукти,овочі  та ягоди на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram та групі Viber

info.shuvar.com


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись

РЕЄСТРАЦІЯ