Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

Україна збільшує імпорт фруктів, не дивлячись на їх подорожчання

Новини галузі

         Українці цієї зими купують майже  всі фрукти дорожче, ніж рік тому. Про це повідомляє «Інфо-Шувар» із посиланням на дані власного моніторингу цін на ОРСП «Шувар», найбільшому в Західній Україні гуртовому ринку. Найбільший приріст цін зафіксовано по яблуках та грушах, на початку 2020 року ці фрукти  продаються в 2 рази дорожче, ніж рік тому. Апельсини та банани подорожчали на  20% та 10%  відповідно, а вартість мандаринів за рік майже не змінилась. І тільки виноград в цьому  році пропонується  дешевше.

«Вартість імпортних фруктів напряму залежить від ситуації на валютному ринку, але в цьому сезоні  ціни на фрукти зросли навіть в умовах укріплення гривні.  Найцікавішим є те, що обсяги імпорту теж продовжують зростати, тобто українці стали менше звертати увагу на ціну,  а  більше цікавляться якісттю та асортиментом продукції», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

              За даними «Інфо-Шувар»   найбільший приріст за обсягами імпорту зафіксовано по яблукам та грушам, їх з липня по листопад 2019 року ввезли в 15 разів більше, ніж в той самий перылж  рік тому. На другому місці за темпами зростання імпорту знаходяться екзотичні фрукти, з сычня по листопад  2019 році пропозиція цієї продукції на українському ринку зросла в 1,5 рази. Імпорт винограду також помітно збільшився – на 47%. Бананів та цитрусових в 2019 році імпортували  на 13% та  4 % більше, ніж в  2018 році.

 20

info.shuvar.com


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись